25-mannaträning, 20091001to 2009-10-01 19:30
Resultatskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl Namn                    Klubb                                 Tid 



A6,2  (21)         6200 m                      

    1 Pelle Engstrand         Rehns BK                            39:28 
    2 Pavlo Ushkvarok         Stora Tuna OK                       40:36 
    3 Johan Nordlund          Leksands OK                         41:47 
    4 Marcus Hylén            OK Kåre                             42:49 
    5 Johan Montén            Domnarvets GOIF                     42:59 
    6 Thomas Höjsgaard        Leksands OK                         43:03 
    7 Johan Alfredsson        Stora Tuna OK                       43:08 
    8 Peter Löfås             Stora Tuna OK                       43:19 
    9 Martin Hammarberg       Malungs OK Skogsmårdarna            44:34 
   10 Viktor Funcke           Norbergs OK                         45:18 
   11 Christer Morell         OK Kåre                             45:21 
   12 Niklas Aldin            Stora Tuna OK                       45:45 
   13 Gustav Hall             Malungs OK Skogsmårdarna            46:45 
   14 Thomas Eriksson         Domnarvets GOIF                     47:01 
   15 Andreas Elgesjö         Domnarvets GOIF                     47:12 
   16 Ulf Magnusson           Leksands OK                         47:45 
   17 Jesper Mårtensson       Stora Tuna OK                       49:26 
   18 Elin Dahlin             Domnarvets GOIF                     53:22 
   19 Martin Persson          OK Kåre                             55:52 
   20 Martin Nyberg           OK Kåre                           1:06:32 

      Mattias Mårts           Stora Tuna OK                   ej fullf. 



B4,0  (29)         4000 m                      

    1 Niklas Löwegren         Stora Tuna OK                       31:17 
    2 Björn Arvidsson         Stora Tuna OK                       31:18 
    3 Mats Wallin             Stora Tuna OK                       31:46 
    4 Per Arvidsson           Stora Tuna OK                       31:49 
    5 Martina Karlsson        IK Hakarpspojkarna                  31:56 
    6 Oskar Funcke            Dalaportens OL                      34:03 
    7 Eva Elfving             Domnarvets GOIF                     34:04 
    8 Emma Engstrand          Stora Tuna OK                       34:11 
    9 Josefine Engström       Alfta-Ösa OK                        34:37 
   10 Wilhelm Finn Eriksson   Domnarvets GOIF                     35:03 
   11 Viktor Eriksson         Domnarvets GOIF                     35:05 
   12 Thomas Norgren          Stora Tuna OK                       35:19 
   13 Andreas Bergqvist       Stora Tuna OK                       35:25 
   14 Maria Eriksson          Domnarvets GOIF                     35:31 
   15 Johanna Lindberg        OK Denseln                          37:43 
   16 Jenny Sander            OK Kåre                             38:18 
   17 Kjell Emanuelsson       Domnarvets GOIF                     41:23 
   18 Olle Löfstedt           Stora Tuna OK                       45:46 
   19 Fredrik Månsson         Lunds OK                            46:02 
   20 Len Eliasson            Domnarvets GOIF                     46:48 
   21 Jonas Eriksson          Stora Tuna OK                       49:46 
   22 Mathias Persson         Stora Tuna OK                       53:24 
   23 Dmitri Potchepko        OK Kåre                             57:09 
   24 Peter Löfstedt          Stora Tuna OK                       58:05 
   25 Andreas Persson         Stora Tuna OK                       58:23 
   26 Ola Wixell              Stora Tuna OK                       58:28 
   27 Martina Morell          OK Kåre                             59:23 
   28 Izabell Birklin         OK Kåre                             59:26 

      Britta Backlund         Stora Tuna OK                   ej fullf. 



C2,3  (10)         2300 m                      

    1 Linnea Malmberg         Stora Tuna OK                       25:04 
    1 Hanna Barkegren         Stora Tuna OK                       25:04 
    3 Matilda Dammvik         Stora Tuna OK                       25:05 
    4 Maja Eriksson           Domnarvets GOIF                     25:23 
    5 Elsa Andersson          Domnarvets GOIF                     27:51 
    6 Fredrik Persson         Domnarvets GOIF                     28:09 
    7 Agne Nyberg             OK Kåre                             28:12 
    8 Filip Magnusson         Stora Tuna OK                       28:59 
    9 Maria Emanuelsson       Domnarvets GOIF                     30:02 
   10 Eva Engman              Stora Tuna OK                       35:48